30-cu Beynəlxalq Şərab və Spirtli İçkilər Sərgisi ProWein 2026
31.03.202615–17 mart tarixlərində Almaniyanın Düsseldorf şəhərində keçirilən 30-cu Beynəlxalq Şərab və Spirtli İçkilər Sərgisində — ProWein 2026 — Chabiant Winery də iştirak etdi.
Chabiant Winery, İqtisadiyyat Nazirliyinin dəstəyi və AZPROMO-nun təşkilatçılığı ilə təqdim olunan “Made in Azerbaijan” vahid ölkə stendində öz məhsullarını nümayiş etdirdi.
Sərgi müddətində brendin şərabları beynəlxalq ziyarətçilərə təqdim olundu, dequstasiyalar keçirildi və məhsullar iştirakçılar tərəfindən böyük maraqla qarşılandı.

30-я Международная выставка вина и спиртных напитков ProWein 2026
15–17 марта в городе Дюссельдорф (Германия) состоялась 30-я Международная выставка вина и спиртных напитков — ProWein 2026, в которой также приняла участие винодельня Chabiant Winery.
Chabiant Winery представила свою продукцию в рамках единого национального стенда «Made in Azerbaijan», организованного при поддержке Министерства экономики и при участии AZPROMO.
В течение выставки вина бренда были представлены международной аудитории, проводились дегустации, а продукция вызвала большой интерес у посетителей и участников мероприятия.